Svet-Stranek.cz
Stránky třídních akcí absolventů Oktávy A na AG 2014

Chata 12, 2022:Stránky třídních akcí absolventů Oktávy A na AG 2014

Chata 12, 2022

15. 12. 2022 - 18. 12. 2022

Aktuálně, co je třeba


- Termín:
Chata je otevřena od 15. 12. 2022 do 18. 12. 2022 večer.

- Přihlášení:
Můžete se přihlašovat zde, přes kontakty či osobně organizátorům.

- Finance:
Uvažte sami (vleky, strava, cestování). Jediná částka, kterou po vás organizátoři budou vždy vyžadovat je ta za ubytování. Je odvíjena konkrétně od toho, jak dlouho zde budete. Cena je vzhledem k inflaci a energiím 365 Kč/noc (děti bezpostelové a zvířata gratis; v případě osobní finanční nouze možno jednotlivě soukromě řešit - je třeba však vznést požadavek z vaší strany) + nový poplatek 20 Kč/noc obci ("vzdušné").

- Doprava:
Individuální. Auta pravděpodobná.

- Výbava:
Spacák netřeba - na místě k dispozici povlečení, nechcete-li povlékat, spacák vezměte.
Jedeme na hory, takže tam bude sníh () a venku i zima, takže oblečení k tomu odpovídající. Bude se asi i venku spamovat ve sněhu a minimálně lyžaři, snowboardeři a běžkaři by měli mít nepromokavé oblečení (může dost sněžit). V chatě by mělo být normální klima, netřeba nic speciálního.
Nezapomeňte si kartičku zdravotní pojišťovny!
Zábava ostatních vítána - však už to znáte. Stejně tak oceníme vaši VLASTNÍ HUDBU (můžeme udělat playlist, aby si každý přišel na své, ale pravděpodobně bude po většinu času hrát Fichtls Lied či Mr. Oizo, protože obnovíme tradici, takže i milovníci vážné hudby si přijdou na své, reproduktory na místě + nová zvuková izolace společenské místnosti) a notebooky. Nástroje a sex velmi vítány.
Pokud by někdo z vás chtěl sledovat počasí či jak je to se sněhovou pokrývkou ve Velké Úpě, na tomto odkazu je možnost, stačí vlevo kliknout na sekci Velká Úpa: Chata Portášky.
http://kamery.humlnet.cz/cz/kamery/ (když nic neuvidíte, nedivte se, mlha je normální stav a sluníčko a mínus třicet stupňů je jen pro nás na pár dní v roce).
Na Chatě se nenacházejí pokerové žetony!

- Stravování:
Budeme tradičně připravovat společně snídaně a večeře co možná ekonomicky nejpřívětivější formou (jídelníček by měl být v předstihu zveřejněn), pokud o toto menu zájem nemáte, prosím, kontaktujte včas organizátory.
Na Chatě teče (negarantovaně) pitná voda přiváděná z místního potoka (údajně prý vždy šla z vrtu, ale horská bystřina mi připadá poetičtější a pro tradici to ponechme takto), proto doporučujeme všem, co pijí vodu, si nabrat zásoby ještě předtím, než se V. Ch. rozhodne splnit své stříhání, jinak nákupy jsou možné každý den, kdy je otevřen obchod.
Bude sud piva. Ano.
Pití projednáme, je možné vytvořit určité skupinky společně platících.
Dary, vlastní výtvory a překvápka vítány
Kdo přiveze nejvíce pitiva, vyhrál!

PTEJTE SE KDYKOLIV, NAVRHUJTE COKOLIV, BUDEME RÁDI A TĚŠÍME SE NA VÁS!

Účastníci:

K. M. - so - ne
A. R. - c
T. K. - c
Z. Ch. - pá - ne
A. Ch. - c
J. Ch. - pá - ne
L. Mi. - c
E. Mi. - c

P. V. - so - ne
J. Fa. - pá - so
J. Š. - čt - so
J. Ko. - čt - so
L. K. - c
T. N. - pá - ne
V. Ch. - c
M. Mi. - c
B. Mi. - c
A. Mi. - c

Organizátoři:

pouze V. Č.


Pozn: značka za jménem udává délku pobytu; ?=nejistota

Záštitu a mediální podporu nad celou akcí zajišťuje a sponzoruje TV-Nora spol.